ՀՀ Գեղարքունիքի մարզ, ք. Վարդենիս, (0269)22031, vardenis.gegharquniq@mta.gov.am
25 մարտի 2025 թվականի N 50-Ա
<<ՎԱՐԴԵՆԻՍ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՋԱՂԱՑԱՁՈՐ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ ԲՆԱԿԻՉ ԷԴՈՒԱՐԴ ԽԱՉԱՏՈՒՐՅԱՆԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ MERCEDES-BENZ E 240 ՄԱԿՆԻՇԻ 79RV009 ՊԵՏՀԱՄԱՐԱՆԻՇԻ ԱՎՏՈՄԵՔԵՆԱՅԻ ԳՈՒՅՔԱՀԱՐԿԻ ԿՈՒՏԱԿՎԱԾ ԱՊԱՌՔԸ ՕՐԵՆՔՈՎ ՍԱՀՄԱՆՎԱԾ ԿԱՐԳՈՎ ՄԱՍՆԱԿԻ ԶԻՋԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ>> ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆՈՒ 17 ՄԱՐՏԻ 2023 ԹՎԱԿԱՆԻ N 52-Ա ՈՐՈՇՄԱՆ ՄԵՋ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 33-րդ և 34-րդ հոդվածների, Հայաստանի Հանրապետության <<Հարկային օրենսգրքի>> 245-րդ հոդվածի 2-րդ կետի դրույթներով և հիմք ընդունելով Վարդենիս համայնքի ղեկավարի առաջարկը՝  համայնքի ավագանին որոշում է․
1․<<ՎԱՐԴԵՆԻՍ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՋԱՂԱՑԱՁՈՐ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ ԲՆԱԿԻՉ ԷԴՈՒԱՐԴ ԽԱՉԱՏՈՒՐՅԱՆԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ MERCEDES-BENZ E 240 ՄԱԿՆԻՇԻ 79RV009 ՊԵՏՀԱՄԱՐԱՆԻՇԻ ԱՎՏՈՄԵՔԵՆԱՅԻ ԳՈՒՅՔԱՀԱՐԿԻ ԿՈՒՏԱԿՎԱԾ ԱՊԱՌՔԸ ՕՐԵՆՔՈՎ ՍԱՀՄԱՆՎԱԾ ԿԱՐԳՈՎ ՄԱՍՆԱԿԻ ԶԻՋԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ>> համայնքի ավագանու 17 մարտի 2023 թվականի N 52-Ա որոշման մեջ կատարել փոփոխություն՝ որոշման հիմնական մասը շարադրել նոր խմբագրությամբ․
<<Վարդենիս համայնքի  Ջաղացաձոր բնակավայրի բնակիչ Էդուարդ Խաչատուրյանին պատկանող MERCEDES-BENZ E 240 մակնիշի 79RV009 պետհամարանիշի ավտոմեքենայի գույքահարկի 306583 /երեք հարյուր վեց հազար հինգ հարյուր ութսուներեք/ ՀՀ դրամ ապառքից օրենքով սահմանված կարգով զիջել 56458 /հիսունվեց հազար չորս հարյուր հիսունութ/ ՀՀ դրամ տույժի գումարը և մայր գումարի որոշ մասը՝ մնացած պարտավորությունները մարելուց հետո:
Կողմ -16
(3.25 Մբ)